Priemerná cena: Kanárska doga

Priemerná cena ponuky s PP: 800 €
Priemerná cena ponuky bez PP: 173 €

Cena

Kanárska doga

Kúpim kanarsku dogu

Kúpim fenku kanarska doga, dogo canario. Aj staršia...do 3rokov.


Cena: Dohodou
Zvolen / Banskobystrický kraj

Kanárska doga

kanarska doga

Chovatelska stanica Guerrero del castillo ponuka na predaj 5 psikov s PP. Rasa kanarska doga. Otec a mama sampiony Slovenska a Madarska. Atena noble sangre a Carlos Barbarian. Steniatka narodene 25.1.2016 - odcervene,ockovane a cipovane. Viac foto v emaily.


Cena: Dohodou
Lučenec / Banskobystrický kraj

Kanárska doga

Šteniatka na predaj!

Narodené 25.1. 2016. Po rodičoch šampiónoch. Mama: juniorská šampiónka Slovenska, juniorská šampiónka Maďarska Atena Noble Sangre 4X CAJC 2XBOS 2XCAC 5X CACIB 4XHPJ 5X BEST OF BREED ( najlepšia z plemena ) Otec: šampión Slovenska Carlos Barbarian 7x CAC 3X CACIB 2X BOS 1X BEST OF BREED ( najlepší z plemena )


Cena: Dohodou
Lučenec / Banskobystrický kraj

Kanárska doga

Kanárska doga

Predám krásné šteniatká Kanárskej dogy narodené 31.1.2016 ešte sú voľné 1x sučka a 4x psík.Po kvalitných mohutných rodičoch dobre stavaný s PP výbornej povahy,vyrastané pri deťoch,stráženie pozemku v génoch :).Pri odbere šteniatká budú riadne veterinárom odčervené,zaočkované + vet.preukaz.


Cena: 350 €
Bánovce nad Bebravou / Trenčiansky kraj
TOP

Kanárska doga

Predáme Kanársku Dogu

Predáme 9-mesačného psa,čistokrvný bez PP, odšervený,má všetky očkovania,EU pas,čistotný, naučený v byte.Má rád deti.Predáme len do dobrých rúk!!Dôvod predaja je dlhodobý odchod s SK.Viac info tel.


Cena: 100 €
Bratislava / Bratislavský kraj

Kanárska doga

Perro de Presa canario - Kanárská doga

Prodám 10měs. čistokrevné štěňata, plavé barvy, 1x pes a 2x fenka, bez pp po rodičích s pp, cena dohodou, prodej a odběr po dohodě. Tel: +420 777442091


Cena: Dohodou
Česká republika

Kanárska doga

Dogo Canario šteňa NA PREDAJ !!!

Dogo Canario šteňa NA PREDAJ !!! Mimoriadnej sučka z Champion rodičov (Sparta Canchas de los Guanchos X Akiro Presa De Casa Goxy). Výstavné kvalita, z najlepších španielskych pokrvnej príbuznosti. Viac info na: e-mail: decasagoxy@gmail.com web: http://www.decasagoxy.blogspot.com Facebook: Presa De Casa Goxy


Cena: 800 €
Zahraničie

Kanárska doga

Kupim stena kanarskej dogy

Kupim stena kanarskej dogy, moze byt aj bez papieroch. Radi by sme psika s kupirovanymi usami. Fotky rodicov by nas potesili a pri kupe by sme ich radi videli. Prosim ponuky s fotografiami zasielat mailom.


Cena: Dohodou
Zahraničie

Kanárska doga

Kanarska doga

Predám sučku dogy kanárskej. Má tri mesiace,farba žíhaná hnedo-čierna, kompletne zaočkovaná, čipovaná.Je verná svojmu pánovi a jeho rodine, vhodná na stráženie, má peknú stavbu tela, dobrú povahu. Naučená spať v búde a koterci. Možnosť vidieť rodičov.


Cena: 70 €
Revúca / Banskobystrický kraj

Kanárska doga

kanarska doga

hladam surne psa kanarsku dogu na krytie pre moju sučku.cena dohodou.


Cena: Dohodou
Rimavská Sobota / Banskobystrický kraj
2