Inzercia psov

Pes biigel

Partizánske / Trenčiansky kraj

Inzercia psov: Pes biigel
Predam 7 tyzdnoveho psika zaockovaneho odcerveneho hned k odberu
Cena: 300 €

2 ročný zlatý retriever

Trenčín / Trenčiansky kraj

Inzercia psov: 2 ročný zlatý retriever
2 ročný zlatý retriever krížený. Počúva na sadni, daj pac. Vonku poslúcha bez vodítka, počúva tam na ostaň, k nohe. Je naučený vypýtať sa von na potrebu ale niekedy sa stane, že nevydrží keď sa veľa napije a vyciká sa aj vnútri. Je vhodný hlavne do domu so záhradou, kde sa mi veľmi páčilo keď tam bol na týždeň ale kľudne aj do veľkého bytu kde bude mat príležitosť chodiť viac krat za deň von. Zo začiatku mával problém byť sám keď sme ho dostali a myslím si, že taký problém bude mat aj keď sa presťahuje k novému majiteľovi, ale určite len mesiac maximálne 2. Čip má, zaočkovaný nebol. Je veľmi hravý, má rád ľudí, s inými psami problém zatiaľ nebol, zo začiatku sa vzdy cudzích psov boji ale ked sa po pár minútach oťuká medzi nimi tak sa s nimi aj hrá. Treba mu hlavne veľa pozornosti a má rád veľmi dlhé prechádzky, pokial by bol ale v záhrade pri dome kľudne by mu potom stačili kratšie, keďže v byte nemá toľko pohybu. Pred kúpou môžte kľudne zavolať a môžme sa dohodnúť na stretnutí a môžte sa so psom pohrať a podľa toho usúdiť či bude pre Vás alebo nie.
Cena: Dohodou

Šteniatka amerického pitbulteriéra na Slovensku

Bratislava / Bratislavský kraj

Inzercia psov: Šteniatka amerického pitbulteriéra na Slovensku
Predám šteniatka amerického pitbulteriéra. Narodený 06.11.2021. 8 šteniat (4 chlapci, 4 dievčatá). Čierne a čokoládové farby. Matka šteniat: Brave Fighter's African Passion- Šampión Ruska, Šampión Ukrajiny, Best of Breed na Monobreed Pit Bull Show v Moskve medzi 105 pitbulmi! Účastník športových súťaží. Geneticky zdravé z chorôb plemena. Preskúmané. Získané z Ruska. Osvedčený pre potomstvo, produkuje skvelé deti Otec šteniat: Dognik Bulls Zmej Gorinich- kandidát na šampióna Ukrajiny. Narodený z muža privezeného z Ameriky a matky privezenej z Bulharska. Bez genetických chorôb plemena. Preskúmané. Šteňatá sú silné, zdravé, aktívne. Predáva sa s úplným očkovaním, s veterinárnym pasom, dokladmi ADBA, mikročipom a dohodou o predaji kulpi. Cena jedného šteniatka je 1 500 eur.
Cena: 1.500 €

Jazvečík trpasličí/králičí hladkosrstý

Prievidza / Trenčiansky kraj

Inzercia psov: Jazvečík trpasličí/králičí hladkosrstý
CHS UNIVERSE DOG príjma rezervacie na šteniatka jazvečíka trpasličieho po mimoriadne kvalitných rodičoch,výstavne aj pracovne vedených.U šteniatok je predpoklad veľmi vyrovnaných povah a exklusívneho malého vzrastu.Šteniatka budú v čase odberu čipovane,očkované,odčervené.Budú samozrejme s rodokmeňom.Predpokladaný odber:začiatok augusta.
Cena: Dohodou

Škótsky teriér, Skotský teriér

Česká republika

Inzercia psov: Škótsky teriér, Skotský teriér
- tmavý bratříček westíka ze skotské whisky - k zadání černá fenka a pejsek. K odběru od 28.7.2021. Jen do dobrých podmínek. Kupní smlouva, čipování, odčervení samozřejmostí. Cena dohodou. E-mail: podleo@seznam.cz, tel.: 776153760.
Cena: Dohodou

šteniatko psíka

Banská Bystrica / Banskobystrický kraj

šteniatko psíka
Dobrý deň. Uvoľnil sa nám psík, plemeno: veľký švajčiarsky salašnícky pes. Odber bude možný začiatkom júla. V prípade záujmu volajte: 0948441737
Cena: Dohodou

Bavorsky farbiar

Považská Bystrica / Trenčiansky kraj

Inzercia psov: Bavorsky farbiar
Predám 2 ročného BF s PP pripravovaného na skúšky PF. Pes nevhodný do chovu, sučí typ. Pes veĺmi poslušný, naučený na deti.
Cena: Dohodou

border kólia

Michalovce / Košický kraj

Inzercia psov: border kólia
Predám čistokrvné šteniatka border kólie.
Cena: 270 €

Predám šteniatko šeltie

Nitra / Nitriansky kraj

Inzercia psov: Predám šteniatko šeltie
Predáme šteniatko psíka šeltie (Shetland sheepdog) s preukazom pôvodu. Šteniatka sa narodili 8.5.2021, sú pravidelne odčervované, zaočkované, začipované a majú spravené vyšetrenie očí. Šteniatka sú socializované s deťmi a s inými psami, sú vhodné do rodiny a majú predpoklady pre budúce úspechy na výstavách. Rodičia majú výborný zdravotný stav a povahu. Matka: Teeny z Ďablovy studánky. Otec: Marvel pod Borovú horu. Možnosť odberu psíka od 1.7.2021. Viac info na tel. čísle: 0907 738 345 alebo emailom: florima@centrum.sk
Cena: Dohodou

American bully

Dunajská Streda / Trnavský kraj

Inzercia psov: American bully
Predám 5tyždnovu fenku american bully xl
Cena: 200 €