Inzercia psov

Šteniatko Golden retriever z chovateľskej stanice

Púchov / Trenčiansky kraj

Inzercia psov: Šteniatko Golden retriever z chovateľskej stanice
Chovateľská stanica Aureum Animae ponúka na predaj ešte jedného psíka, zlatého retrievera s rodokmeňom (s PP) po rodičoch, ktorí mali výborné výsledky na výstavách. Psík je kompletne pripravený na odber. Ide o deväťtýždňové šteniatko. Je veľmi prítulný, milý a hravý. Predaj možný iba po osobnom stretnutí.
Cena: Dohodou

Šteniatko Golden retriever z chovateľskej stanice

Púchov / Trenčiansky kraj

Inzercia psov: Šteniatko Golden retriever z chovateľskej stanice
Chovateľská stanica Aureum Animae ponúka na predaj ešte jedného psíka, zlatého retrievera s rodokmeňom (s PP) po rodičoch, ktorí mali výborné výsledky na výstavách. Psík je kompletne pripravený na odber. Ide o deväťtýždňové šteniatko. Je veľmi prítulný, milý a živý. Predaj možný iba po osobnom stretnutí.
Cena: Dohodou

Stafordšírsky bulteriér po predkoch s PP

Senec / Bratislavský kraj

Inzercia psov: Stafordšírsky bulteriér po predkoch s PP
Predám psíka stafordšírskeho bulteriéra po predkoch s PP, nar. 15.7.2021. Psík je odčervený a očkovaný. Odber možný ihneď.
Cena: 600 € + dohoda

Cane Corso

Nitra / Nitriansky kraj

Inzercia psov: Cane Corso
Dobrý deň, ponúkam na predaj šteniatka Cane Corso s PP,nar. 3.8.2021, odber bude možný koncom septembra začiatkom októbra.Voľný je ešte jeden psík a dve fenky. Viac info telefonicky.Ďalšie fotky nájdete na mojom facebooku v skupine Lotus Flower Black.
Cena: Dohodou

Americký pitbulterier s pp

Česká republika

Inzercia psov: Americký pitbulterier s pp
CHS Fuerte kennel nabízí k prodeji štěnata - pouze kluky- ,narozená 25.7.2021 z úspěšného, opakovaného spojení po rodičích - typických představitelích plemene - Immortal's Miss Elli x Fuerte's Loco . Jsou několikrát odčerveni ,očkování , s čipem , EU pas , průkaz původu - registrace B.R.B.A. Odkaz na pp : https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=475318 Oba rodiče u nás k vidění. Nezávazná návštěva je možná. Chovatelský servis a kupní smlouva samozřejmostí. Odběr konec září 2021 Více info r.kej @seznam.cz nebo tel 420 734394837 www.fuertekennel.cz (První foto - Fuerte's Yugo III. , druhá fotka Fuerte's Boaz , třetí Fuerte's Loco jr. , Čtvrtá Fuerte's Joshua. Poslední dvě fota jsou rodiče.)
Cena: 800 € + dohoda

Staford fenky

Nové Zámky / Nitriansky kraj

Inzercia psov: Staford fenky
Dobrý deň hľadáme domov pre dve biele fenky staforda. Sú odčervené a zaočkované. Pre viac info píšte.
Cena: Dohodou

Americký stafordšírsky teriér - nar. 11.8.2021

Trebišov / Košický kraj

Inzercia psov: Americký stafordšírsky teriér - nar. 11.8.2021
Dobrý deň , príjmame rezervácie na týchto krásnych modrých Amerických staffordov. Psikovia sa narodili 11.8.2021 ( 6x fenka , 3x psík ) Matka modrá , kľudná otec tak tiež - obaja vyrastajú v rodinnom prostredí a pri detičkach. Psíky sú kŕmené granulami Emitent o ich zdravie sa príkladne staráme , po vzájomnej dohode je možné svojho maznáčika chodiť navštevovať poprípade pravidelne komunikovať a zasielať fotografie. Psík pri odovzdávaní bude odčervený , začipovaný a bude mat potrebné očkovania. Po vzájomnej dohode , je možné psíka zaniesť aj ďalej na Slovensko.
Cena: 350 €

Maltezák

Rimavská Sobota / Banskobystrický kraj

Inzercia psov: Maltezák
Ponúkam na predaj šteniatka maltezáčikov, 2 psíkoch. Majú 9 týždňov. Sú očkované a odčervené. Chované na kvalitnej strave. Len do dobrých rúk!!
Cena: 200 €

Westík na predaj

Nové Zámky / Nitriansky kraj

Inzercia psov: Westík na predaj
Predam krasneho cistokrvneho Westika. Ma vsetky potrebne ockovania, je zacipovany a samozrejme aj s ockovacim preukazom. Je uzasny, pritulny, vhodny k malym detom alebo starym ludom.
Cena: 250 €

WEST - WESTÍK NA PREDAJ

Nové Zámky / Nitriansky kraj

Inzercia psov: WEST - WESTÍK NA PREDAJ
PREDAM STENIATKA WESTIKA - OTEC JE S PP. SU 2x ODCERVENE, ZAOCKOVANE, HUSTO OCHLPENE, USKA IM STOJA KRASNE HORE AKO VŠETKYM PRAVYM WESTIKOM. PROSIM LEN VOLAT, NA SPRAVY NEODPISUJEM. mobil: 0907426936
Cena: Dohodou