O plemene Cane Corso

Prejavy náklonnosti 60%
Náchylnosť k štekaniu 40%
Znášanlivosť s mačkami 20%
Tolerancia k deťom 80%
Znášanlivosť so psami 60%
Potreba dennej aktivity 60%
Starostlivosť o srsť 20%
Náchylnosť na choroby 80%
Inteligencia 100%
Plznutie 20%
Potreba socializácie 80%
Stráženie 100%

Priemerná cena: Cane Corso

Priemerná cena ponuky s PP: 400 €
Priemerná cena ponuky bez PP: 185 €

Cena

Cane Corso

Cane Corso

Ponúkam na predaj šteniatka s PP -1 modrú fenku a 3 čierne fenky.Šteniatka budú riadne zaočkovane,začipovane,odčervené s preukazom pôvodu.Každé šteniatko si od nás odnesie štartovací balíček a kupno predajnu zmluvu.Viac foto na facebooku v skupine cane corso-lotus flower black.


Cena: Dohodou
Nitra / Nitriansky kraj

Cane Corso

Cane Corso - štěňátka s průkazem původu

Prodám štěňátka Cane Corso s průkazem původu po velmi kvalitních rodičích. Oba rodiče jsou typickými představiteli plemene. Štěňátka jsou v barvách celočerná a šedá (fenky i pejsci). Štěňátka jsou pravidelně odčervována, při odběru budou očkovaná, čipovaná, dostanou svůj Europas a průkaz původu. Každé štěňátko dostane malý balíček do nového domova.  ...


Cena: Dohodou
Česká republika

Cane Corso

Vita Da Capo cane corso kennel , born 17.9.2018

Vita Da Capo cane corso kennel, born 22.9.2018- 2.10. 2018 Smazat/ Editovat/ Topovat 12345678 V nasej chovnej stanici sa narodilo 8 drobcekov cane corso italiano cakajucich na svoju novu rodinku 17.9.2018 . 5 feniek a 5 psikov. Viac info telefonicky.


Cena: Dohodou
Žilina / Žilinský kraj

Cane Corso

Vita Da Capo cane corso kennel , born 22.9.2018

Vita Da Capo cane corso kennel, born 22.9.2018- 2.10. 2018 Smazat/ Editovat/ Topovat 12345678 V nasej chovnej stanici sa narodilo 8 drobcekov cane corso italiano cakajucich na svoju novu rodinku 22.9.2018 . 5 feniek a 3 psikov. Viac info telefonicky.


Cena: Dohodou
Žilina / Žilinský kraj

Cane Corso

Šteniatká Cane Corso

Predám šteniatká Cane Corso, narodené 1.4.2018, bez PP, odčervené, zaočkované.


Cena: 180 € + dohoda
Liptovský Mikuláš / Žilinský kraj
TOP

Cane Corso

CANE CORSO Šteniatka - modré / formentino

Ponúkame šteniatka, odber možný od polovičky augusta, čistokrvné cane corso, rodičia mohutnej postavy, vid. na foto, 8 psikov a 5 feniek, modré, formentino, šteniatka budu zaočkované a odčervené, s veterinárnym preukazom, krmene granulami specific. Poprosim pisat email, budem pridavat a posielat postupne dalsie foto.


Cena: Dohodou
Zvolen / Banskobystrický kraj

Cane Corso

Americký bandog

Predám krásnu čistokrvnu fenku ,amerického bandoga. Fenka ma super povahu. Vek:5 mesiacov Fenečka je po rodičoch s PP. Cena:300 eur+ Dohoda možná. Bližšie informácie na Tel.č


Cena: Dohodou
Prievidza / Trenčiansky kraj

Cane Corso

Koko- kríženec cane corso

Psíkovi menom Koko umrel pôvodný majteľ a zvyšok rodiny sa oňho nemohol postarať. A tak sa ocitol u nás v útulku OZ Priateľ Pes. V súčasnosti sa Koko nachádza v dočasnej opatere v Bratislave v byte, kde býva spolu s kamarátkou Sophinkou, ktorá je tiež útulkáčka. Koko je kríženec rasy Cane Corso, váži medzi 35-38 kg, vek 7-8 rokov. Je pokojný, zdravo  ...


Cena: Neuvedená
Bratislava / Bratislavský kraj

Cane Corso

Predaj

Predám krásne čisto krvné šteniatka Cane Corso .Sú hravé majú radi deti , sú socializované . Chovám ich granulkami a hovädzím vývarom a mäsom . Možné je vidieť matku aj Oca .


Cena: Dohodou
Brezno / Banskobystrický kraj

Cane Corso

CANE CORSO Darujem

Darujem. Do dobrych ruk psika CANE. Corso.. Milunky hravy potrebuje vela lasku C v es Sa stale hrat a mojkat.. S pasom Papiermi a so vsetkymi ockovaniami..


Cena: Neuvedená
Michalovce / Košický kraj
2 3 4 5